XXVIII Niedziela zwykła(9.10.2016r.)

 

 

Przeżywamy XXVIII niedziele zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o godz. 16.00-różaniec, a o godz. 16.30- wieczorna Msza święta.

 

 

Dzisiaj obchodzimy Dzień Papieski. Przy kościele  nasza młodzież zbiera ofiary na tzw. „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zachęcamy do ofiar na ten szczytny cel.

 

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

-czwartek- wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego

- sobotę wspomnienie Św. Teresy od Jezusa

 

W tym tygodniu Msze święte o godz. 6.30 i 17.00. O godz. 17.30 - nabożeństwo różańcowe, które poprowadzą członkowie Akcji Katolickiej. Zapraszamy

 

W czwartek przypada 13 października i ostatnie  nabożeństwo  fatimskie w tym roku. Dlatego zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i starszych do tej pięknej modlitwy różańcowej.

 

W piątek  – przypada - Dzień Edukacji Narodowej. W naszych modlitwach, pamiętajmy o naszych nauczycielach, o tych, którzy troszczą się o wychowanie dzieci i młodzieży, również pomodlimy się za tych, którzy odeszli do wieczności.

 

Przyszła niedziela to III – niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00 - zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Składka z III niedzieli miesiąca przeznaczona jest na prace w parafii. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Składamy podziękowanie pewnemu Panu z Klęczan za ofiarę na cele remontowe. Bóg zapłać.

 

W sobotę  w budynku plebanii o godzinie 10.00-spotkanie ministrantów, a po wieczornej Mszy Świętej spotkanie  Grupy Młodzieżowej. Zapraszamy.