XXVII Niedziela zwykła(8.10.2017r).

 

 

Przeżywamy już drugą niedzielę października. Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 11.00.  O godz. 16.00- różaniec, a około 16.30 Msza św. wieczorna.

 

Młodzież naszych szkół ponadpodstawowych - przeprowadzi zbiórkę pod kościołem na tzw. „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zachęcamy - zgodnie z listem Episkopatu

 

Przeżywamy miesiąc październik - czas poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy wszystkich. Dorosłych, dzieci rodziców, młodzież a nade wszystko uwielbijmy Matkę Najświętszą przez modlitwę różańcową. Różaniec w tym tygodniu poprowadzi Caritas. Zachęcamy jak najbardziej do modlitwy różańcowej.  Może ofiarujmy naszą modlitwę różańcową także, za tych, którzy nie chodzą do kościoła.  

 

W najbliższą sobotę ślub:

-godz. 14.00- Anny Surowieckiej i Kamila Słupskiego

 

W przyszłą niedzielę obchodzimy ogólnopolski Dzień Dziecka Utraconego. Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaprasza na Mszę Świętą o 15.15, podczas której będziemy modlić się za dzieci, które zmarły w łonie matki. Po Mszy Świętej, której będzie przewodniczył ks. Józef Waśko, kapelan szpitala i po różańcu przejdziemy ze świecami pod figurę Jezusa Miłosiernego, aby tam modlić się za dzieci, które zmarły o całe życie za wcześnie.

 

Następna niedziela to III miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo. Ofiary na tacę z trzecie niedzieli są przeznaczone na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapałać

 

Dzisiaj zapraszamy po sumie na parafialny grillowy piknik na placu przy plebanii.

 

W najbliższy piątek zapraszamy na adorację uwielbienia Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00

 

Próba scholii: młodszej o 18.00 starszej o 19.00

 

Sobota-godz. 10.00-spotkanie ministrantów, natomiast wieczorem po różańcu około 18.00- spotkanie Grupy młodzieżowej

 

Za tydzień tj. 15 października o 11.00- Msza Święta dla dzieci.