XXVI Niedziela zwykła (30.09.2018r.)

 

Przeżywamy XXVI niedzielę zwykłą. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godzinie o 16.00-różaniec a około 16.30-ostatnia Msza Święta.

Na tygodniu zapraszamy w środę na Nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Dzisiaj o godzinie 10.00-wyjazd młodzieży klasy VII, VIII i III Gimnazjum na pielgrzymkę do Szczepanowa. Autokar będzie na parkingu koło szkoły.

Jutro wyjątkowo w poniedziałek- próba scholii o godz. 18.00 i 19.00

Rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej.  Ofiarujmy nasze życie Chrystusowi za  pośrednictwem Matki Bożej Różańcowej.  Kościół przypomina, że codziennie można zyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie tej modlitwy Kościoła. Zyskanie odpustu zupełnego- to wielkie dobro duchowe dla naszej duszy.  Msza święta o godz. 17.00- po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.  W tym tygodniu od wtorku - różaniec poprowadzą członkowie Akcji Katolickiej. Dzieci niech przyniosą serduszka z imionami każdego dnia a potem będziemy losowali nagrody.

Pragniemy powrócić do  pierwszej soboty października i rozpocząć kolejne odprawianie i zbieranie dziewięciu pierwszych sobót wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi.

W tym tygodni przypada I czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W pierwszy piątek zapraszamy młodzież klasy VII, VIII i III Gimnazjum do spowiedzi i na Mszę Świętą i spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

W pierwszy piątek spowiedź od godziny 16.00.  Wyjazd do chorych od godziny 8.00

Spotkanie ministrantów w sobotę o 9.00, a lektorów o 10.00, a Grupy młodzieżowej po Mszy wieczornej