XXIV Niedziela zwykła(11.09.2016r.)

 

 

Przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą. Dzisiaj Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30. o 12.00 a o 16.00- Msza Św. wieczorna.

 

Dzisiaj wieczorem o godzinie 17.00-spotkanie Rady Duszpasterskiej. Członków Rady serdecznie zapraszamy.

 

We wtorek przypada 13 dzień miesiąca września. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 a następnie na nabożeństwo fatimskie.

 

We wtorek po nabożeństwie fatimskim spotkanie naszego parafialnego Oddziału Caritas. Panie z  naszego Caritasu serdecznie zapraszamy.

 

W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża. Msze święte o godz. 6.30 i 18.00.

 

W czwartek wspomnienie MB. Bolesnej.

 

W piątek wspomnienie Świętych męczenników  bpa Korneliusza i Cypriana.

 

Wybiegając myślą do przodu do 25 września tj. VI niedzieli miesiąca-pragniemy zachęcić młodzież klasy I, II i III Gimnazjum na autokarową pielgrzymkę do Szczepanowa. Jest to diecezjalny dzień modlitw o trzeźwość naszej diecezji. Uroczysta Msza św. z udziałem Bpa będzie o 11.00.

 

Przyszła niedziela to dzień Środków Społecznego Przekazu, a zarazem III Niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.

 

Ofiary na tacę z III Niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace w parafii. Za każdą ofiarę składamy z serca „Bóg zapłać”. 

 

Z przyjemnością informujemy, że dużym zainteresowaniem cieszy się film „Smoleńsk”. Dlatego „Kino Planeta”  przedłuża projekcję tego filmu do dnia 22 września. Godziny seansów o 17.30 oraz o 20.00. Zapraszamy.