XX Niedziela zwykła (13.08.2017r.)

 

Przeżywamy XX niedziele zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godzinie 9.00, 10.30,  i wieczorem o 16.00- różaniec fatimski (na który zapraszamy wszystkich) a po nim ostatnia Msza Święta bez kazania. O godzinie 15.00- ślub Marleny Koczaska i Krzysztofa Pacury.

 

We wtorek przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość obowiązkowa. Msze Święte-tak jak w niedzielę: o godzinie 7.00, 9.00, 10.30 i wieczorem o godzinie 16.00. Po Mszy Świętej o godzinie 10.30-błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 

Ofiary na tacę z dzisiejszej niedzieli przeznaczone są na Uniwersytet Jana Pawła II

W Krakowie.

 

Następna niedziela to III niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Ofiary na tacę przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapłać

 

 "W najbliższą sobotę, tj. 19 sierpnia Akcja Katolicka organizuje autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Boskiej Litmanowskiej-Słowacja. Koszt wyjazdu 65 zł. W cenę wchodzi między innymi: ubezpieczenie, obiad dwudaniowy, transport, opłaty organizacyjne. Zbiórka na parkingu przy cmentarzu o godz. 6.45. Prosimy o zabranie dowodów osobistych nawet tych najmłodszych uczestników".

 

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Maciejowi Osadzie za załadowanie śmieci do kontenera na cmentarzu. Bóg zapłać

 

Dziękujemy i składamy podziękowanie za wykonanie z metali nierdzewnych,  pięknego Grilla Panu Dominikowi Wydro i całej jego rodzinie. Bóg zapłać.