XVII Niedziela zwykła(30.07.2017r)

 

Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30 i wieczorem o 16.00. Po każdej Mszy Świętej jest poświęcenie pojazdów.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w piątek do Bożego Miłosierdzia.  Pamiętajmy o intencjach dla Matki Bożej - aby je w czasie nowenny polecać, przemodlić, a przez Jej wstawiennictwo ofiarować Bogu.

W czwartek- przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się powołania kapłańskie i zakonne na Mszy Św. Wieczornej.

W pierwszy piątek miesiąca Msze Św.,  rano  o 6.30 i wieczorem o 17.00. Spowiedź od godziny 16.00. Wyjazd do chorych o godz. 8.00

W pierwszą sobotę  miesiąca o godz. 17.00 – zapraszamy na różaniec, następnie na Mszę Św. 

W przyszłą niedzielę w naszej parafii przypada Uroczystość odpustowa ku czci Przemienienia Pańskiego. Uroczysta suma będzie odprawiona o godzinie 11.00. Będzie jej przewodniczył ks. Wiesław Burski-misjonarz ze zgromadzenia księży Saletynów z Krakowa, który w naszej parafii będzie głosił Misje parafialne.

Na uroczystą sumę zapraszamy wszystkich parafian, dzieci do sypania kwiatów, młodzież, starszych, LSO, panie do niesienia figurek, panów do feretronów i baldachimu

Rozpoczynamy miesiąc sierpień- pamiętajmy o trzeźwości

Przy gazetach są obrazki z modlitwą za synod naszej diecezji. Trzeba je zabrać i modlić się o jego dobre owoce. Tak samo na dole są gazety o charakterze społecznym. Tez można zabrać za darmo.