XV Niedziela zwykła(12.07.2015r)

 

 

Przeżywamy XV niedzielę zwykłą. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30,  o godz. 16.00 – nieszpory i o 16.30 – ostatnia Msza święta.

 

Jutro przypada 13 lipca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 Msza święta, a po niej procesja z lampionami wokół k-ła.

 

W tym tygodniu w liturgii przypada:

- w poniedziałek wspomnienie ŚS. Andrzeja Świerada i Benedykta,

-w środę wspomnienie Św. Bonawentury,

-w czwartek NMP z Góry Karmel,

-w sobotę wspomnienie Św. Szymona z Lipnicy

 

W następną niedzielę Msza święta za parafian o 10.30 połączona jest z udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego.

 

Następna niedziela to – III Niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 7.00- zmiana tajemnic dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na prace inwestycyjne, a konkretnie na pokrycie kosztów muru oporowego przy cmentarzu. Zachęcamy do ofiarności na ten cel. Zaś z następnej niedzieli tj. IV niedzieli lipca - składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 

Jeżeli pod koniec tygodnia nic nie stanie na przeszkodzie, to przymierzamy się do usunięcia dwóch drzew na cmentarzu, pielęgnacji jesiona pomiędzy szkołą a kościołem i akacji przy chodniku. Na te wymienione drzewa jest zezwolenie.

 

Składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc w walce z chorobą naszej 4 letniej córeczki Dorotki. Dzięki Waszym otwartym sercom, na subkonto Dorotki trafiło 2327 złotych 22 grosze. Wiemy, że słowo DZIĘKUJĘ to za mało. Niech uśmiech naszej małej, walecznej, dzielnej Dorotki będzie wyrazem wdzięczności dla Was.