XIII Niedziela zwykła - 26.06.2016r.

 

Przeżywamy XIII niedziele zwykłą, Msze święte jeszcze o 9.00,10.30, 12.00, o 16.00-ostatnie nabożeństwo czerwcowe, a po nim - ostatnia Msza Święta wieczorna.   O godzinie 14.00 - zostanie odprawiona na Zalesiu.

 

W  środę - przypada  Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godzinie 7.00, 9.00 i wieczorem o godzinie 18.00.  Składka z tego dnia przeznaczona jest na świętopietrze.

 

W pierwszy piątek miesiąca Msze o NSPJ o godz. 6.30 i 18.00. Zachęcamy do spowiedzi na pierwszy piątek dzieci i młodzież. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Korzystając z odpoczynku nie zapominajmy o Bogu, o pierwszym piątku miesiąca, o niedzielnej Mszy świętej, która dla katolika jest obowiązkiem i obowiązuje pod grzechem ciężkim. Wyjazd do chorych od godz. 8.00

 

"W dniu 20 sierpnia, tj. sobota Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę autokarową do Dębowca, gdzie będzie można przekroczyć Bramę Miłosierdzia oraz do Karpackiej Troi. Koszt wyjazdu 45 zł - cena zawiera: transport, ubezpieczenie, bilety wstępu, obiad jednodaniowy oraz spotkanie przy grillu. Zapisy można składać u Pani Bogusławy Smuk i Pani Elżbiety Kania. Prosimy o podanie numeru Pesel przy zapisach. Ilość miejsc ograniczona. Zachęcamy do wspólnego wyjazdu i wspólnej modlitwy"

 

Dziękujemy członkom naszej Akcji Katolickiej za wczorajszy piękny koncert dla rodziców. Wszystkim wykonawcom  i obecnym,  a podziękowanie składamy na ręce Pani Prezes Elżbiety Kania. Bóg zapłać.

 

Od następnej niedzieli w czasie wakacji nie ma Mszy Świętej o godzinie 12.00.

W przyszłą niedzielę (3 lipca) uroczystość odpustowa ku czci św. Prokopa Opata w Jadownikach. Suma odpustowa o godzinie 11.00.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.