XI Niedziela zwykła (17.06.2018r.)

 

Przeżywamy X niedzielę zwykłą.  O godz. 9.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.  Msze Święte jeszcze dzisiaj o godz. 9.00, 10.30 12.00 i wieczorem o godz. 16.00.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

Dnia 20 czerwca w środę Akcja Katolicka organizuje wyjazd na Nabożeństwo Fatimskie do Okulic. Zbiórka o godz. 19.00 na parkingu przy cmentarzu. Zapisy u Bogusławy Smuk i Elżbiety Kania.

 

Na wyjazd do Niepokalanowa organizowany przez Akcję Katolicką 30 czerwca jest jeszcze wolnych 15 miejsc. Zachęcamy do zapisów"

 

W piątek o godz. 8.00-rano uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Okocimiu.

Chcemy trochę zwrócić uwagę na cmentarz parafialny. W ramach dobrze pojętej ekologii prosimy opakowania po zniczach wrzucać do kontenerów, plastikowe do kontenera plastikowego, szklane do kontenera ze szkłem.  Przy kontenerach są tablice za napisem:  plastiki i szkło, tego się trzymać, bo widzimy że niektórzy nie umieją czytać, nie stosują się do napisów i po staremu bez wysiłku  wrzucają wszystko do śmietnika. Okażmy trochę  zrozumienia i porządku. 

Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaprasza młodzież gimnazjalną i szkół średnich na Koncert Ewangelizacyjny jako dziękczynienie z okazji zakończenia roku szkolnego. Rozpoczynamy w najbliższy czwartek mszą świętą o 18.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.

W niedzielę tj. 24 czerwca zapraszamy na piknik rodzinny po wieczornej Mszy Świętej. Około godziny 17.00. Ma zapewniamy kiełbaskę a was prosimy o resztę