X Niedziela zwykła(5.06.2016r.)

 

Przeżywamy dziesiątą niedzielę zwykłą. Msze święte o godzinie 9.00, 10.30. O godzinie 12.00- zostanie odprawiona Msza Święta w intencji śp. Profesora Jana Włodka i dusze z rodziny Goetzów Okocimskich. O 14.00-  zostanie odprawiona Msza  jubileuszowa w intencji Księdza Doktora Roberta Dytko z okazji 10-rocznucy święceń kapłańskich. O 16.00 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza Święta  

Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować mieszkańcom naszej parafii, za pięknie przygotowane ołtarze na Boże Ciało, dzieciom i dorosłym za uczestnictwo w Oktawie Bożego Ciała, dzieciom za sypanie kwiatów, paniom i młodzieży za noszenie figurek, panom za noszenie baldachimu, strażakom za pilnowanie porządku podczas procesji eucharystycznej, a wszystkim za uczestnictwo.

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

-wtorek –Świętej Jadwigi Królowej

-piątek- Bł. Bogumiła

-sobotę- Świętego Barnaby, Apostoła

Zachęcamy do udziału w czerwcu w nabożeństwach czerwcowych

 

"Młodzież gimnazjalną, licealną i starszą zapraszamy na trzydniowe, Okręgowe Spotkanie Młodych do Brzeska, które ma na celu przygotowanie do owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Rozpoczęcie w NAJBLIŻSZY PIĄTEK o godz. 17:00 w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku.

            Zapewniamy nocleg, jedzenie oraz mnóstwo ciekawych atrakcji, m.in. koncert zespołu Stróże Poranka, a przede wszystkim wspólny czas bycia z Panem Bogiem.

            Koszt warsztatów: 15 zł. Udział w wydarzeniu należy zgłosić na liście umieszczonej na facebooku. Więcej informacji można uzyskać u Przewodniczacego/-ej Komitetu Parafialnego ŚDM oraz na plakatach."

Rejonowy Koordynator

Światowych Dni Młodzieży

 

ks. Przemysław Podobiński

Dekanalny Koordynator

Światowych Dni Młodzieży

 

Marta Bąk

 

Ogłoszenie Burmistrza