VI Niedziela Wielkanocy(14.05.2017r).

 

 

Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, o godzinie 12.00 - Uroczystość I Komunii Świętej, o godz. 16.00 - nabożeństwo majowe – a po nim Msza święta wieczorna.

 

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

- we wtorek- Święto Św. Andrzeja Boboli - dzień imienin ks. bpa ordynariusza

- w czwartek- Św. Stanisława Papczyńskiego

 

 Następna niedziela III Niedziela miesiąca, po Mszy świętej o godz. 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z III niedzieli miesiąca przeznaczone są na prace inwestycyjne. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Dla dzieci pierwszokomunijnych, najmłodszych naszych parafian będzie Biały Tydzień, dlatego zapraszamy te dzieci i ich rodziców na tygodniu na godzinę 17.00 - nabożeństwo majowe i Mszę Świętą

 

Natomiast uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej będą przeżywać I rocznicę Komunii Świętej. Dlatego zapraszamy je na godz. 12.00- w następna niedzielę.  

 

Akcja Katolicka wraz z księżmi zaprasza po raz kolejny na Pieszą  Pielgrzymkę do Porąbki Uszewskiej w sobotę tj. 20 maja. Zbiórka o godzinie 16.00 na parkingu przy cmentarzu parafialnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

 

Po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 17.00-kurs przedmałżeński.

 

W czwartek odbył się pogrzeb śp. Anny Tomczyk. Jej nieśmiertelna duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu