V Niedziela Wielkiego Postu (18.03.2018r)

 

Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj jeszcze Msze Święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00 o 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza Święta bez kazania.  Po Mszy Świętej o 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe.  O godz. 11.30-Droga krzyżowa dla dzieci.

W czasie Gorzkich Żali zbierana jest ofiara na kwiaty do Bożego grobu.

Na tygodniu zapraszamy: w środę na Nowennę do MBNP a w piątek będzie zmiana. O godzinie 17.00- Msza Święta i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy Świętej wyruszy Droga krzyżowa ulicami naszej parafii poprowadzona przez Akcję Katolicką. Zapraszamy wszystkich, starszych, młodzież i dzieci. Przez poprzednie lata ta droga cieszyła się dużą  frekwencją. Podobnie niech będzie i w tym roku.

W następną niedzielę już przypada Niedziela palmowa. Nie będzie już Drogi krzyżowej dla dzieci o godzinie 11.30.

Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna postna.

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Okocimiu organizują tradycyjnie w Niedzielę Palmową konkurs palm. W tym roku również w jednej kategorii:  na najwyższą palmę. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się po Mszy Św. ok. godz. 11.30 Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Ofiary na tace z dzisiejszej niedzieli przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy z góry Bóg zapłać.

Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzesku serdecznie zaprasza na dzień otwarty szkoły 23 marca 2018r. na godzinę 17.00. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej szkoły.

Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00, a spotkanie młodzieży po Mszy Świętej wieczornej.

Bardzo ważne!!!. Spowiedź wielkopostna w naszej parafii będzie w przyszłą niedzielę od godziny 13 do 16.00 z przerwą od 14.30 do 15.00. Zapraszamy skorzystajmy a tego wielkiego daru Bożego Miłosierdzia.