V Niedziela Wielkanocy (29.04.2018r).

 

 

Przeżywamy już V Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj  jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00, o godz. 16.00 -Msza Święta wieczorna.

 

Na tygodniu wspomnienia:

 

-środa- Św. Atanazego bpa i doktora K-ła

-czwartek- Uroczystość NMP Królowej Polski

-piątek Św. Floriana

 

W czwartek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, o 17.00 – Msza Święta wieczorna a po niej majówka.. Natomiast uroczystości patriotyczne w Brzesku- podana są na afiszu.

 

W pierwszy piątek Msze Święte rano o 6.30 i wieczorem o godz. 17.00

 

Do spowiedzi  w piątek zapraszamy od 16.00. Natomiast do chorych udamy od godz. 8.00

 

We wtorek rozpoczyna się miesiąc maj. O godzinie 17.00 Msza Święta a po niej majówka. Zapraszamy na to piękne nabożeństwo dzieci, młodzież dorosłych. Zechciejmy wypraszać za pośrednictwem Maryi to co nam najbardziej leży na sercu, a nasza najlepsza Matka niech wstawia się za nami u swojego Syna.

 

Po zimie powoli odnawiamy drogę procesyjną wokół kościoła, malujemy ogrodzenie kościoła. Zostały wywiezione śmiecie. Dziękujemy Panu Maciejowi Osadzie za załadowanie do kontenera. Bóg zapłać.

 

Myślimy o segregowaniu śmieci na cmentarzu: ale to dopiero jak zostanie wszystko ustalone, bo wszędzie ekologia, ekologia. Na razie robimy płytę pod pojemniki na szkło i plastiki. Jeżeli to wszystko będzie gotowe to  podamy do informacji.

 

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności zmarły śp. Alfred Ropek, którego pogrzeb odbył się wczoraj. Jego nieśmiertelną dusze polećmy Bożemu Miłosierdziu.