XI Niedziela zwykła(18.06.2017r.)

 

 

Przeżywamy XI niedzielę zwykłą. Po Mszy świętej o godzinie 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 10.30-suma-a po niej procesja eucharystyczna o 12.00 –kolejna Msza święta. Zapraszamy o godz. 16.00 na  nabożeństwo czerwcowe- a po Nim Msza św. wieczorna.

 

Po wieczornej Mszy Świętej a więc o godzinie 17.00-spotkanie rady Duszpasterskiej. Przedstawicieli rady serdecznie zapraszamy.

 

Na tygodniu zapraszamy na nowenny: w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

 

W środę 21 czerwca wyjazd na Nabożeństwo Fatimskie do Okulic. Zbiórka o godz. 19.10 na parkingu przy cmentarzu"

 

Również w środę o godzinie 18.00 –ognisko w konik-klubie dla młodszej scholii. Dzieci i rodziców zapraszamy na 18.00- do konik-klubu. Najpierw na procesję do kościoła.

 

 

W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała a więc zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci z rodzicami, po uroczystej procesji będzie błogosławieństwo, ziół, kwiatów i oczywiście dzieci rozdawanie symbolicznych obrazków i cukierków.

 

W piątek o 8.00-zakończenie roku szkolnego dla dzieci z naszej Szkoły Podstawowej a następnie w Szkole  

 

Wszystkich, którzy chcą na nowo odkrywać działanie Boga w swoim życiu, a także doświadczyć atmosfery modlitwy i wspólnoty zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Tronu Jasnogórskiej Pani z brzeską "Ósemką". Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską prowadzone będą (w ... kancelarii parafialnej, lub zakrystii...) do końca lipca, lub na spotkaniu przedpielgrzymkowym, które odbędzie się 8 sierpnia o godz. 19.00 w Auli Chrystusa Króla przy kościele pw.NMP Matki Kościoła i św.Jakuba w Brzesku. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 90 zł od osoby. Jeżeli z domu idzie więcej osób, każda następna płaci 60 zł. W wypadku dzieci, każde kolejne dziecko z domu do kl. VI płaci tylko 20zł."

 

Dziękujemy za ofiary na tace na prace w parafii. Bóg zapłać.

 

Dziękujemy za piękne wykonane ołtarze na procesje Bożego Ciała. Za zamówioną Mszę świętą mieszkańcom ulicy ks. Kazka i ofiarę na kościół-300 zł., oraz mieszkańcom ulicy Karpackiej

 

Diecezja przygotowuje się do Synodu diecezjalnego, dlatego będzie na ten temat kazanie, homilia w następna niedzielę 

 

W najbliższy piątek na godzinę 20.00 zapraszamy na czuwanie modlitewne a po nim około 21.00 na Mszę Świętą