II Niedziela po Narodzeniu Pańskim  - 4.01.2015r.

Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o godz.16.00-nieszpory, a o 16.30-Msza Święta wieczorna.

We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte jak w niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje.

W najbliższą sobotę, Caritas naszej Parafii i Parafia zapraszają wszystkich samotnych, chorych, osoby starsze na Mszę Świętą o godz. 11.00, a po niej do Domu Ludowego na spotkanie opłatkowe. Prosimy, aby ludzi starszych podwieźć samochodami. Zachęcamy i zapraszamy ludzi starszych na to spotkanie. Caritas to spotkanie solidnie przygotowuje, dzieci ze Szkoły Podstawowej przygotowały jasełka - za co im dziękujemy, a Zespół Śpiewaczy działający przy Kole Gospodyń Wiejskich program muzyczny. Zespół śpiewaczy również zaśpiewa na Mszy Świętej o godz. 11.00. Spotkanie opłatkowe odbędzie się w odnowionym  Domu Ludowym, to tym bardziej zapraszamy, bo warunki są dobre.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej odegrają jasełka Bożonarodzeniowe. Zapraszamy do ich oglądnięcia.

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiarę na kościół rodzinom państwa kłosów i Kasprzaków.

Jutro – wyjątkowo w poniedziałek - zapraszamy młodzież III klasy Gimnazjum na Msze Św. i spotkanie w ramach duchowego przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

Dalszy ciąg kolędy będzie zapowiedziany w uroczystość Trzech Króli – we wtorek

W sobotę o 14.00 : Eweliny Put i Krzysztofa Gibas