Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2016r.

 

Przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, o godz. 12.00- zamiast kazania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Okocimiu odegrają jasełka bożonarodzeniowe. Zapraszamy do ich obejrzenia na Mszy świętej o godz. 12.00. O godz. 16.00- ostatnia-Msza święta wieczorna.

 

Składamy serdeczne podziękowanie Paniom z naszego Parafialnego Oddziału Caritas za przygotowanie w dniu wczorajszym, spotkania opłatkowego dla ludzi starszych, samotnych, chorych w Domu Ludowym, a wszystkim uczestnikom za przybycie. Dziękujemy Paniom z Zespołu Śpiewaczego działającym przy Kole Gospodyń Wiejskich. Bóg zapłać.

 

Dziękujemy  paniom: Gabrieli Waliczek, Natalii Sambor i Pani  Esterze Pawlik za przygotowanie jasełek i ich wystawienie: w szkole, domu ludowym i w kościele. Bóg zapłać.

 

Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej około godziny 17.00- spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej. Członków Rady serdecznie zapraszamy.

 

Następna niedziela – to III niedziela miesiąca, a zarazem niedziela rozpoczynająca czas zwykły w ciągu roku. Po Mszy świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Składka z III Niedzieli miesiąca przeznaczona jest na prace inwestycyjne, ale z tych trzech kolejnych miesięcy (styczeń, luty marzec) będzie przeznaczona na ogrzewanie w naszym kościele. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać

 

W najbliższy piątek 15.01.2016r.  od godziny 9.00 rano na parkingu przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Brzesku przy ul. Czarnowiejskiej dla osób i rodzin z terenu Gminy Brzesko znajdujących się w trudnej sytuacji, a w szczególności korzystających z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej odbędzie się dystrybucja bezpłatnych jabłek (pakowane w kartony).

 

 

Porządek kolędy:

 

Poniedziałek: od godz. 14.00 -  Ul. Goetzów Okocimskich: od Państwa Mlastków do Państwa Mullerów - ks. Artur

 

Wtorek: od godz. 14.00

- Ul. Goetzów Okocimskich: od Państwa Jacoszków do Pana Zbigniewa Skórnóga - ks. Artur

Ul. Goetzów Okocimskich: od Państwa Stachurów do Pana Jacka Spędzi ks. Wiesław

 

 

Środa: od godz: 13.00 -  Cesarski Gościniec - ks. Wiesław

 

            od godz. 14.00 - ul. Ks. Kazka strona prawa do końca od Państwa

            Sikorów -  ks. Artur

 

Piątek: od godz. 14.00 - Ul. Goetzów Okocimskich od państwa Sakułów do Pani Surowieckiej ks. Wiesław

 

Sobota: od godz. 9.00 -  Dwór - od Pana Macieja Osady do końca ks. Wiesław

 

              od. 9.00. ul. Zamkowa: od dołu od Państwa Fitów do końca  -  tylko

              strona prawa do góry - ks. Artur