Niedziela Świętej Rodziny (27.12.2015r.)

 

 

 

Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny. Msze Święte dzisiaj o 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00-ostatnia- Msza Święta wieczorna.

 

W czwartek przypada ostatni dzień roku, Świętego Sylwestra. Msze Święte w tym dniu o 6.30 rano i wieczorem o 17.00. Zapraszamy na wieczorną Mszę Świętą i na sprawozdanie i podsumowanie Starego Roku w tym wymiarze duszpasterskim i organizacyjnym.

 

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowanie dzieciom z kolędniczych grup misyjnych. Dziękujemy ich rodzicom i wiernym za ofiary na misje. Te ofiary wyniosły 2255 zł.

 

W piątek  już Nowy Rok. Msze święte tak jak w niedzielę

 

W tym przyszłym roku będziemy przeżywać Światowe Dni Młodzieży. Zwracamy się do całej parafii z serdeczną prośbą, aby trochę pomóc w tym wielkim wydarzeniu. Jest Parafialny Komitet Młodzieżowy, ale ważne jest nastawienie całej parafii. Nasze 4 dekanaty są blisko Krakowa. Organizatorzy tak statystycznie przydzielili ilość młodzieży. Na razie dziękujemy tym rodzinom, które już się zdecydowały, ale jeszcze prawie pozostaje około 200 osób do zakwaterowania. Dlatego w czasie kolędy będziemy także prosić o przyjęcie tej młodzieży, to jest młodzież dobra, niewymagająca, wie, po co przyjeżdża.  Będziemy wdzięczni jeżeli parafianie bez jakiejś obawy otworzą swoje możliwości. Księża w tym czasie też nigdzie nie wyjeżdżają, tylko mają się tym zająć. Tyle było pięknych wydarzeń religijnych, a parafianie zawsze stanęli na wysokości zadania. Tym razem też powinno być podobnie. Liczymy na pomoc w tym zakresie.

 

 

 

 

 

 

     Porządek kolędy:

 

     Wtorek od godz. 9.00

  1. Osiedle Zalesie
  2. Łazy i  Osiedle Kamieniec

 

      Środa: od godz. 9.00

  1. Czerwona Droga i Św. Jana od Państwa Kamienieckich do Pana Zydronia
  2. Zagrody od Państwa Wawryków do Pana Roberta Zydronia

 

Sobota: od godz. 9.00

  1. Zagrody Duże od Państwa Kołodziejów do Państwa Babrajów
  2. Zagrody Duże od Państwa Jemiołów do Państwa Stachowiczów