IV Niedziela Wielkiego Postu(6.03.2016r.)

 

 

Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu., a zarazem I niedziele miesiąca marca. Po każdej Mszy Św. jest adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 9.00- następna Msza święta, o 10.30-suma, o 11.30-Droga Krzyżowa dla dzieci, o 12.00- kolejna Msza święta. O godz. 16.00-Gożkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich ostatnia Msza święta wieczorowa.

 

Zachęcamy i zapraszamy w piątek na Drogę krzyżową. Zawsze może być więcej parafian.

 

W poniedziałek czyli jutro nasza młodzież z III klasy Gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania w parafii Św. Jakuba w Brzesku. Szafarzem Sakramentu Bierzmowania będzie ks. bp Leszek Leszkiewicz.

 

Dziękujemy rodzicom i młodzieży klasy III Gimnazjum za ofiarę na kościół-400 zł. Bóg zapłać

 

 

W przyszły poniedziałek rozpoczynamy już rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. Piotr Boraca- sekretarz Diecezjalny Papieskich Dzieł Misyjnych.  Dzieci ze Szkoły Podstawowej będą miały program podany w szkole. Dla utrwalenia, program rekolekcji będzie wydrukowany    

 

Burmistrz Brzeska, Radni Rady Miejskiej, Sołtys serdecznie zapraszają wszystkie Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet dnia 13.03.2016r na godzinę 17.00 do Domu Ludowego (niedziela).

 

Dyrekcja, grono pedagogiczne i Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzesku zapraszają rodziców szóstoklasistów na dzień Otwarty szkoły dnia 10 marca 2016r o godz. 17.00, w czasie którego będą mieli możliwość zapoznania się z działalnością szkoły i ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/17.

 

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Na samym dole regału, za darmo można zabrać gazety misyjne i o charakterze publicystycznym

 

 

 

Parafia Miłosierdzia w Brzesku zaprasza 12 marca o godz. 19.00 na spektakl pt „Tajemnica Eucharystii”. Szczegół na afiszu.

 

Są jeszcze do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne. Zachęcamy do nabycia.