III Niedziela Wielkiego Postu (28.02.2016r.)

 

 

Przeżywamy już III Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj Msze święte o godz. 9.00, 10.30 o godz. 11.30 – Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 12.00 - kolejna Msza święta.  O godz. 16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza święta.

Zachęcamy i zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Za pobożny udział można zyskać Odpust Zupełny.

Składamy  podziękowanie za ofiary z III Niedzieli miesiąca ma ogrzewanie. Bóg zapłać.

Natomiast dzisiaj jest składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie jako jałmużna postna. Natomiast  do skarbony pod chórem  na misje „Ad gentes”. Bóg zapłać.

Panie z naszego Oddziału Caritas rozprowadzają baranki i paschaliki. Zachęcamy do ich nabycia.

Członkowie Akcji Katolickiej wyrażają ogromną wdzięczność  i składają serdeczne podziękowania wszystkim parafianom za okazaną pomoc i złożone ofiary w ubiegłą niedzielę do puszek  na wykonanie sztandaru Akcji Katolickiej. Udało się zebrać kwotę 2.395 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Zapraszamy na spotkanie Akcji Katolickiej, które odbędzie się 2 marca (środa) po wieczornej Mszy Świętej.  Prosimy o liczne przybycie.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Msze święte o NSPJ o godz. 6.30. godz. 17.00-Droga Krzyżowa a o 17.30- Msza Święta.

W pierwszy piątek od godz. 8.00 - udamy się do chorych z posługą sakramentalną: Spowiedzią i Komunią Świętą

Spowiedź w pierwszy piątek od godz. 16.00. 

W pierwszy czwartek spotkanie dla młodzieży z III klasy Gimnazjum będzie o godzinie 18.00 w Brzesku w Parafii Św. Jakuba.

W pierwszy piątek marca zapraszamy młodzież klasy I i II Gimnazjum do spowiedzi pierwszo piątkowej  a po Mszy Świętej na spotkanie w ramach duchowego spotkania do Sakramentu Bierzmowania.