III Niedziela zwykła (21.01.2018r.)

 

Przeżywamy III Niedzielę zwykłą. Msze Święte jeszcze o godz. 9.00, 10.30, 12.00 o 16.00-Msza Święta wieczorna. Po Mszy Świętej o 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek.

 

Na tygodniu przypadają wspomnienia:

 

-środę- Św. Franciszka Salezego, bpa

-czwartek- nawrócenie Św. Pawła. Apostoła

-piątek- Św. Tymoteusza i Tytusa

 

Dzisiaj i jutro jest dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych babciach i dziadkach.

 

Również dzisiaj po wieczornej Mszy Świętej o godzinie 17.00- zapraszamy na spotkanie opłatkowe Radę duszpasterską

 

 

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia

 

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwana kolędą. Składamy serdeczne podziękowanie za życzliwe przyjmowanie kapłanów. Wspólnie wypraszaliśmy Boże Błogosławieństwo, zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych. Część z tych ofiar decyzją ks. bpa jest przeznaczone na Caritas Sacerdotalis Diecezji Tarnowskiej- czyli Caritas Kapłański - Diecezji Tarnowskiej.

 

Serdecznie zapraszamy na jasełka przygotowane przez młodzież naszej parafii w następną niedzielę-tj. 28 stycznia w Domu Ludowym. Pierwszy występ o godz. 17.15 a drugi o 19.30. Szczególnie dziękujemy Księdzu Waldemarowi za próby, przygotowanie i wystawienie.  Nasza świątynia mogłaby nie pomieścić wszystkich, chętnych widzów, dlatego jasełka będą odegrane w Domu Ludowym i to dwa razy.  Zebrane ofiary młodzież przeznaczy na Ochronkę w Brzesku.

 

W następną Niedzielę o godzinie 7.00 - będzie odprawiona Msza święta za wszystkich parafian odwiedzonych po kolędzie. Będziemy dziękować Bogu za odwiedzonych parafian, a także modlić i wypraszać dalej Boże Błogosławieństwo dla wszystkich parafian.

 

Wyjazd na jasełka do Kalwarii w sobotę o godzinie 9.00 a powrót około godziny 18.00

 

Dziękujemy za ofiary z dzisiejszej III niedzieli miesiąca, na prace, które czekają nas w przyszłości. Bóg zapłać. Natomiast z następnej niedzieli będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Również Bóg zapłać.