III Niedziela Adwentu (16.12.2018 r.)

 

Przeżywamy już trzecią Niedzielę Adwentu, która w liturgii K-ła nosi nazwę niedzieli radości. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, 12.00.  O 16.00- Msza św. wieczorna.

 

W trzecim tygodniu Adwentu rozpoczynamy Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin. Przez modlitwę, udział w roratach-wypraszajmy Boże błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii.

 

Dziś  zaczynamy  nowenna do Dzieciątka Jezus przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

 

 Już rozpoczęły się spowiedzi przedświąteczne w naszym dekanacie brzeskim. W naszej parafii spowiedź przedświąteczna będzie w najbliższą niedzielę o godziny 13.00 do 16.00 z przerwą od godziny 14.30 do 15.00. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z Bożego Miłosierdzia!

 

 W najbliższy piątek tj. 21 grudnia pojadę z panem Witem od godziny 8.00 do chorych z posługa sakramentalną. Dlatego prosimy zgłosić tylko tych chorych, do których nie jeździmy w 1 piątek -  do pozostałych chorych pojedziemy jak zwykle.  

 

Akcja Katolicka organizuje wyjazd na jasełka do  Kalwarii w dniu 19 stycznia. Zapisy u pani Elżbiety Kani.

 

Z radością informujemy, iż prace w łazience zewnętrznej w nowym budynku zostały ukończone i od dziś można podziwiać pracę jaka wykonali pracownicy i wy drodzy parafianie. Póki co możemy tylko podziwiać dopóki nie będzie odbioru budowlanego. Czekamy i modlimy się o szybkie zakończenie prac i dlatego z serca dziękujemy za wasze wsparcie finansowe, takie jak dziś z również -  z okazji III niedzieli miesiąca.