II Niedziela Wielkiego Postu (21.03.2016r).

 

 

Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu, a zarazem III Niedzielę miesiąca. Po tej Mszy świętej jest zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i ich nabożeństwo stanowe. Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30, o godz. 11.30 - Droga krzyżowa dla dzieci, na którą zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. O godz. 16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym a po nich Msza święta.

 

Panie z naszego Parafialnego Oddziału Caritas  rozprowadzają baranki i paschaliki w cenie 5 złotych, z tym, że 3,5 przeznaczone jest na Caritas Diecezji, 1,5 na Caritas parafialny.

 

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary z dzisiejszej III niedzieli miesiąca na pokrycie ogrzewania w naszym kościele. Podobnie będzie i w marcu. Za te ofiary składamy Bóg zapłać.

 

Ofiary na tacę z następnej niedzieli przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowe, jako jałmużna postna. Natomiast do puszek na Fundusz misyjny „Ad gentes”

 

Przez Czas Wielkiego Post w kościele od następnej niedzieli będzie umieszczona puszka na ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu.

 

 

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej