II Niedziela Wielkanocy(23.04.2017r.)

Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocy. Dzisiaj Msze świę

te o godz. 7.00, 9.00, 10.30. O godz. 12.00 uroczysta Msza Święta na którą w imieniu Zarządu Calsberg Polska  zapraszamy do wzięcia udziału z okazji 170 rocznicy założenia browaru. Zgodnie z wielowiekową tradycją Msza święta będzie odprawiona w intencji Jana Goetz Okocimskiego, jego potomków, oraz byłych i obecnych pracowników Browaru Okocim.

 Dzisiejsza Niedziela jest wyjątkowa - to Niedziela Bożego Miłosierdzia.  Dzisiaj Uroczystość Odpustowa w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Uroczysta suma o godz. 11.30.

Niedziela Miłosierdzia to również - święto Caritas w całym kościele i tutaj pragniemy podziękować tym, którzy, w to dzieło miłosierdzia angażują, a zwłaszcza paniom z naszego Parafialnego Oddziału Caritas, które poświęcają  swój cenny czas na pomoc najbardziej potrzebującym.

Jutro o godzinie 16.00- kolejna dodatkowa katecheza dla uczniów klasy III B przed uroczystością pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP, a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

W piątek o godzinie 17.30-rozpoczynamy kurs przedmałżeński w naszej parafii. Będzie w piątek i sobotę. Konferencje będą krótkie i treściwe, a zakończy się w połowie maja. Jest on jednym z wymogów do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Młodzież zachęcamy i zapraszamy. Rodziców też prosimy, aby młodzieży przypomnieli i zachęcili. Kurs  W zakrystii jest lista uczestników aby się zapisać.

Pod chórem można złożyć ofiarę na ofiary wojny w Syrii, a szczególnie poszkodowanym w Aleppo.