II Niedziela Wielkanocy- - „Biała” Niedziela Miłosierdzia Bożego(8.04.2018r.)

 

Przeżywamy II  Niedzielę Wielkanocy - a zarazem Niedziele Miłosierdzia Bożego. Msze święte w naszym kościele jeszcze o 9.00, 10.30, 12.00, o 16.00 - Msza Święta wieczorna.

 

Dzisiejsza niedziela - to również Święto Caritas w całym Kościele. W naszych modlitwach prośmy o  rozwój cnoty miłosierdzia chrześcijańskiego dla nas i naszych bliskich.   I tutaj pragniemy podziękować tym, którzy angażują się w to dzieło a zwłaszcza paniom z naszego parafialnego Oddziału Caritas.

 

Przypada dzisiaj uroczystość odpustowa w Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.30.

 

Dzisiaj po Mszy Świętej wieczornej o godzinie 17.00 - odbędzie się krótkie spotkanie Rady Duszpasterskiej w związku ze Synodem naszej diecezji. Członków Rady serdecznie zapraszamy.

 

Parafia Miłosierdzia Bożego w Brzesku zaprasza, z okazji odpustu parafialnego,  na misterium "Tajemnica Eucharystii" w wykonaniu GRUPY 25+ i Chóru GAUDIUM, a zrealizowane wg wizji boliwijskiej stygmatyczki Cataliny Rivas, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego po mszy świętej o 19.30. Rozpoczęcie misterium o 20.15.

 

W środę zapraszamy na nowennę do MBNP a w piątek do Bożego Miłosierdzia.

 

W piątek próba scholii młodszej o 18.00 i starszej o 19.00

 

Zapraszamy w piątek na Adorację Uwielbienia o godz. 19.00 a po niej na Mszę Świętą.

 

W sobotę spotkanie ministrantów o godz. 10.00 a młodzieży po Mszy Świętej wieczornej.

 

W następną niedzielę po Mszy Świętej o 7.00-zmiana tajemnic różańcowych o godz. 7.00. i nabożeństwo stanowe. Ofiary na tacę przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary składamy z góry Bóg zapłać.