II Niedziela po Narodzeniu Pańskim (3.01.2016r.)

 

Przeżywamy II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, o godz.16.00 Msza Święta wieczorna.

W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej około godz. 17.00 - spotkanie opłatkowe Rady Parafialnej. Członków Rady serdecznie zapraszamy.

W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Jest to święto obowiązkowe. Msze Święte jak w niedzielę. Składka przeznaczona jest na misje.

W najbliższą sobotę, Caritas naszej Parafii i Parafia zapraszają wszystkich samotnych, chorych, osoby starsze na Mszę Świętą o godz. 11.00, a po niej do Domu Ludowego na spotkanie opłatkowe. Prosimy, aby ludzi starszych podwieźć samochodami. Zachęcamy i zapraszamy ludzi starszych na to spotkanie. Caritas to spotkanie bardzo solidnie przygotowuje, dzieci ze Szkoły Podstawowej przygotowały bardzo ładne jasełka - za co im dziękujemy, a Zespół Śpiewaczy działający przy Kole Gospodyń Wiejskich program muzyczny. Zespół śpiewaczy również zaśpiewa na Mszy Świętej o godz. 11.00.

Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej, Szkoła w Okocimiu i Parafia serdecznie zapraszają w najbliższą sobotę tj. 9 stycznia o godz. 18.00 na Koncert Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele  parafialnym. Gościnie w Koncercie wystąpi Chór "Vox Altisono” z Osielca. Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej odegrają jasełka Bożonarodzeniowe. Zapraszamy do ich oglądnięcia.

Przez cały styczeń na tygodniu nie będzie Mszy Świętej wieczornej o godzinie 17.00 z wyjątkiem soboty, ze względu na spotkania opłatkowe, wizyty kolędowe

 

 

 

Porządek kolędy:

Poniedziałek: od 14.00

Ul. Karpacka: od Pana Andrzeja Brzyka do pana Stanisława Wilczka- ks. Wiesław

Ul. Karpacka: od Pana Antoniego Mleczko do końca- ks. Artur

Wtorek: od 14.00

Ul. Klęczany: od Państwa Zawojskich do Państwa Januszów-ks. Wiesław

Ul. Klęczany: od Państwa Stachurów do Państwa Gicalów i Smuków- ks. Artur

 

Czwartek: od 14.00:

 ul. Goetzów Okocimskich: od Pana Jana Tomczyka do                                       Państwa Palejów-ks. Wiesław

od 16.00: Ul. Leszczynowa- od Państwa Oleszczuków ks. Artur

 

Piątek: od 14.00:

 Bereskówka: od Pani Marii Kargol do Pani Pysno-ks. Wiesław