IV Niedziela Wielkiego Postu (11.04-18.04.r)

 

Przeżywamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Dzisiaj Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, o godzinie 11.30-Droga krzyżowa dla dzieci, zapraszamy dzieci naszej parafii, następna Msza o godz. 12.00. O 16.00-zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i o 17.00 ostania Msza Święta z nauka rekolekcyjną dla wszystkich 

Również od poniedziałku do środy są rekolekcje dla naszych uczniów ze Szkoły Podstawowej w dwóch grupach. Program podaje ks. Rekolekcjonista.

W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 17.00 a po niej na Mszę Św. i nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Również w piątek o godzinie 20.00 zapraszamy na Drogę krzyżową przygotowaną przez  naszą parafialną scholę i młodzież. Zapraszamy tutaj  klasy od VI po III Gimnazjum – młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, jak również rodziców. Chorych, starszych, w podeszłym wieku, zachęcamy do uczestnictwa w tej drodze drogą internetową przez kamerę. Nie będzie spotkania biblijnego.

Następna niedziela to już III Niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 7.00-zmiana tajemnic różańcowych dla ojców i matek i nabożeństwo stanowe. Ofiary z trzeciej niedzieli przeznaczone są na prace w parafii. Za te ofiary z góry składamy Bóg zapałać.

Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 10.00 a po wieczornej Mszy Świętej spotkanie młodzieży.

Parafia w Jasieniu zaprasza na Ekstremalną Drogę Krzyżową w dniu 15 marca. Szczegóły na afiszu.

Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Jerzy Bartman-którego pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 14.00. /Jego nieśmiertelną duszę polećmy Bożemu Miłosierdziu/