I Niedziela Adwentu (2.12.2018r.)

 

Rozpoczynamy Czas Adwentu. Zachęcamy w czasie Adwentu do udziału w Mszach Świętych zwanych roratami. Roraty w naszym kościele - codziennie odprawiamy o godz. 6.30, poprzedzone godzinkami do NMP a wieczorem o godz. 17.00. Roraty,  zapraszamy szczególnie dzieci i wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć rano. Dzieci przynoszą podpisane serduszka z wypisanym dobrym uczynkiem. Codziennie losowanie nagród.

 

Dzisiaj jeszcze Msze święte o godz. 9.00, 10.30. i 12.00 a  o godz. 16.00  wieczorna Msza święta. Po każdej Mszy Świętej jest adoracja Najświętszego Sakramentu.  

 

Od dzisiejszej niedzieli - panie z naszego parafialnego Oddziału Caritas rozprowadzają świece wigilijne w cenie 5 zł - jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, w tym, że 3,5 zł jest odprowadzane na Caritas Diecezji, a 1,5 pozostaje na Caritas Parafialny. W tym roku dodatkowo Caritas Diecezji jeszcze dobrowolnie proponuje duże świece w cenie 20 zł. Gdyby ktoś miał pragnienie to również zachęcamy do nabycia. Taka świecę można również postawić i zapalić przy wieczerzy i sianku.

 

W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP a w piątek na Koronkę do  Bożego Miłosierdzia.

 

W tym tygodniu przypada I czwartek i pierwszy miesiąca, miesiąca. Wyjazd do chorych o godz. 8.00.

 

Zapraszamy wszystkie klasy przygotowujące się do Bierzmowania wraz  z rodzicami na spowiedź, Mszę św. i spotkanie w piątek tutaj w kościele.

 

W sobotę  przypada 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszy Świętej w tym dniu. Msze Święte o 7.00, 9.00 i 17.00

 

 

Próby scholii w piątek: o 18.00-młodszej i starszej o 19.00

 

W sobotę  zapraszamy młodzież na Mszę św. i spotkanie po Mszy jeszcze na plebanii.

 

Przekazaliśmy 30 int. za śp. Janusza Niemca księdzu Prałatowi Stanisławowi.